Stogo čerpės Nibra Ms-5 naturrot Akcija!

Čerpių kaina nuo 7,99€/m2 + pvm.

Naudingas pasiūlymas – keturi viename!

  • Patikima investicija, jums nereikės keisti stogo mažiausiai 30 metų Gamintojo garantija jūsų objektui su montuotojo kontaktais;
  • Tvari investicija: pirkėjas galės bet kada įsirengti estetišką stogą su integruota „2power” ar paprasta saulės kolektorių sistema;
  • Maksimaliausia apsauga nuo kritulių čerpių rinkoje: tik 6vnt/m² , o tai mažiau sujungimų tarp atskirų čerpių ir mažiau net teorinių vandens (lietaus ar sniego) patekimų per juos;
  • Ilgalaikė estetika: MS-5 istorinė Marselio tipo čerpė. Visada madinga klasika!

Pirmieji užsisakę bus maloniai nustebinti dar ir tvariomis UAB Progressus group dovanomis.

Akcija galioja iki 2019-09-30, pasiūlymų skaičius ribotas.

Iš jūsų reikia: adreso, stogo sąmatos, užsakymo mokesčio. Viskuo pasirūpins UAB Progressus group!


Domina: Nibra čerpėsSaulės energijos sistemosKlinkers plytosVandeniui laidus grindinys


VERTA PIRKTI VOKIŠKAS ČERPES NIBRA

Vandens įgeriamumas nuo 1,83%

Progressus Group jau 14 metų parduoda vokiškas NELSKAMP čerpės Nibra.
Stogo čerpių danga Nibra turi mažiausią čerpių vandens įgeriamumo rodiklį 1,83% pagal standartą EN 1304
Geriausios čerpės Nibra neleidžia vandeniui įsigerti, žiema užšalti, ardyti čerpių keramikinės dangos.
Keraminių čerpių stogas tarnauja daugiau kaip 50 metų, yra ekologiškas, lengvai montuojamas.
Čerpių dangą Nibra galima pirkti iš NELSKAMP įgalioto atstovo Lietuvoje Progressus Group.
Čerpių Nibra kaina galite sužinoti [email protected] paklausimu ar paskambine pardavimo
(dileriui) telefonu +370 68639688

KERAMINĖS ČERPĖS LIETUVOS KLIMATUI

Atitinka čerpių standartą EN1304

Keraminės čerpės Nibra atlaiko daugiau kaip 150 šilumos/šalčio ciklų.
Vokiškos čerpės Nibra nelaidžios vandeniui, tinka Lietuvos klimato sąlygoms, nekeičia savo fizinių ir dizaino savybių, išlaiko spalvą ilgą laiką. 30 metų garantija čerpei ir spalvai.

Čerpės tinka senamiesčių stogams, stogų renovacijai

Čerpes Nibra tinka senamiesčių stogams, stogų renovacijai, privatiems namams, lauko pavėsinėms. Stogų montuotojai rekomenduoja stogus Nibra dėl patikimo ir nesudėtingo čerpės montavimo.

 

Progressus Group – parduoda čerpes visoje Lietuvoje.

Čerpių vandens pralaidumas

Nibra čerpės visiškai nelaidžios vandeniui

Pagal standartą EN1304 keraminės čerpės gali praleisti iki 0,8litro/m2 vandens per 24 valandas. Žinoma plėvelė esanti po stogu, saugo nuo kritulių patekimo į namo konstrukcijas. Reikia susimastyti ar plastikas šiuo atveju tvarus, bei kiek plėvele ilgaamžė. Plėvelių ilgaamžiškumo praktikos mes dar neturime. Po skardiniu stogu tekę matyti plėveles, kurios visai suirusios. Nibra čerpės Lietuvos klimato sąlygose visiškai nelaidžios vandeniui. Kaip laidumas vandeniui siejasi su vandens įgeriamumu, čerpės, kurios praleidžia vandenį nuo 8-12% praleidžia vandenį. 6-7% čerpių vandens pralaidumas priklauso, nuo technologinio išpildymo tikslumo.

Čerpės NIBRA įgeria ne daugiau, kaip 3% vandens

Čerpės NIBRA įgeria ne daugiau, kaip 3% vandens jos visiškai nepralaidžios vandeniui, vadinasi jums nereikia galvoti apie jokias plėveles. Rinkitės pastatus su Nibra čerpėmis ir jos pasaugos jus nuo Lietaus viduje pastato mažiausiai 30 metų.

Čerpių spalvos ilgaamžiškumas

Dažnai galvojama, kad čerpes padengus glazūra, ar engoba čerpių savybės pagerėja. Taip manyti yra klaida, nes jei keraminių čerpių pagrindas, įgeria daug vandens, tai veikiant šalčio/šilumos ciklams ant paviršiaus atsiranda mikroįtrūkimai, todėl su laiku glazūra ar engoba praranda savo pagrindinę funkciją – saugoti paviršių nuo padidėjusių nešvarumų, bei dulkių. Todėl svarbu renkantis čerpių spalva pirmiausia pasidomėti koks čerpių vandens įgeriamumas. Perkant būstą gražiu blizgančiu stogu žinokite, blizgesys gali vieną dieną pasikeisti.  Nibra čerpių vandens įgeriamumas iki 3%, todėl glazūra, bei engoba ant jų laikysis mažiausiai 30metų. Pirkdami būstą, pasiteiraukite ar jis yra su Nibra čerpėmis.

Daugiau apie keraminių čerpių pasirinkimą rasite

gamintojo puslapyje:

https://www.nelskamp.de/index.php/de/

https://www.nelskamp.de/downloads/Gesamtprospekt_Nelskamp.pdf

keraminių čerpių stogai, čerpių forma

Maksimali apsauga nuo kritulių

Čerpės Nibra gali būti itin didelių formų. Kuo didesnė forma, tuo mažiau tarpų, tuo mažesnė tikimybė kritulių per čerpių  tarpus patekimo. Žinoma Nibra čerpės turi reikiamus užkaitus, kad vandens patekimas didelio šoninio lietaus metu būtų minimalus.

Lengvesnis stogas

Stogo svoris priklauso nuo molio tūrio čerpėse, todėl kuo didesnė čerpė tuo mažiau sujungimų, tuo mažesnis svoris. Kitaip keraminių čerpių stogai gali būti lengvesni, tik kokybės sąskaita. Žinoma tai priklauso nuo jūsų pasirinktos formos.

Greitesnis įrengimas

Šis parametras svarbus dėl spartesnio stogo įrengimo. Kad paskaičiuoti maksimaliai ekonomišką stogą kreipkitės konsultacijai.

3 kartus tvirtesnės

Nibra čerpių atsparumas laužimui gali siekti 4,3kN, standartas EN1304 reglamentuoja minimalų atsparumą laužimui 1,2kN. Čerpė lūžtą ant stogo ir ne tik kai ant jų laipioji. Didelis kiekis sniego taip pat gali įtakoti čerpių skilimą. Todėl čerpės Nibra tai tvirtas stogas.

Čerpių stogo kainą galite sužinoti pateikia paklausima. Būtina pateikti čerpių stogo matmenys, Progressus Group specialistai suteiks Jums konsultacija ir sąmatą:


Domina: Nibra čerpėsSaulės energijos sistemosKlinkers plytosVandeniui laidus grindinys


Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai