„Metų inovacija 2019“ apdovanotas Progressus Group UAB gaminys Vandeniui laidus grindinys AKMENS TAKAS

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje prasidėjo inovacijų paroda „Inno panorama 2019“, pristatanti įvairias inovacijas ir naujoves. Renginyje dalyvauja daugiau nei 300 dalyvių, kurie pristato naujausius išradimus. Pastarieji palengvins darbą ne tik stambiesiems ūkininkams, bet taip pat ir leis atrasti būdų, kaip padėti mažiau išvystytiems Lietuvos regionams.

Parodos „Inno panorama 2019“ prizu „Metų inovacija 2019“ apdovanotas Progressus Group UAB gaminys Vandeniui laidus grindinys AKMENS TAKAS

„Šių metų parodos šūkis – sprendimai regionų plėtrai. Norima, kad būtų išvystyti ne tik didžiuosiuose miestuose, bet visi regionai galėtų augti tolygiai. Čia po vienu stogu apjungėme verslo įmones, mokslo, viešojo sektoriaus nevyriausybinių organizacijų atstovus. Parodos akcentu taps „Inovacijų alėja“, į kurią tikimės ateityje matysime dar augiau dalyvių, kurie pristatys naujoves“, – atidarymo metu kalbėjo VDU Žemės ūkio akademijos kancleris Antanas Maziliauskas.

Veiklos kryptys

UAB Progressus Group įkurta 2005 metais.

Įmonės direktorius: Nerijus Baltrukonis

Prekyba: Nibra čerpės, olandiškos apdailos plytos, lietui laidžios dangos, keraminių čerpių stogai

Gamyba: mozaikinis vandeniui laidus grindinys.

Paslaugos:
Upės vagos reguliavimo darbai
Hidrotechniniai statiniai
Šlaitų tvirtinimas
Tvenkinių tvarkymas
Technikos nuoma

KONSULTACIJOS

 

Plačiau apie mūsų paslaugas

Naujienos

Kodėl Lietuvoje skylinėja stogų čerpės?

Pastebėta, kad Lietuvoje skylinėja ir byra keraminės stogų čerpes. Ar taip yra tik Lietuvoje? Ar kitose Europos šalyse čerpės neskylinėja? Kaip teisingai pasirinkti stogo čerpes, kad jos labiausiai tiktų lietuviškiems orams?

Stogų dangos keraminės čerpės – tai visiškai natūralus, ekologiškai švarus produktas. Keraminių čerpių gamyba paprasta ir žinoma seniai: čerpės gaminamos iš molio ir smėlio mišinio, vandens, po to degamos krosnyje aukštoje temperatūroje, kur įgyja svarbiausias vertingąsias savo savybes, tačiau vienų gamintojų čerpes suskilinėja po 5–15 metų, kitų – laikosi nepakitę 50 ir daugiau metų, todėl labai svarbu pasirinkti aukščiausios kokybės čerpes, kurios pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, kurių paslaptis glūdi molyje, iš kurio čerpės pagamintos, ir modernioje gamybos technologijoje.

Daugiau apie čerpes skaitykite slaptai.lt publikacijoje:

https://slaptai.lt/kodel-lietuvoje-skylineja-stogu-cerpes/

Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai