Betoninės čerpės CLIMALIFE

Orą valantys stogai čerpės Climalife

Vokiečių kompanija Nelskamp sukūrė stogo čerpes Climalife, kurios perdirba NOx esančius ore, paversdamos juos nitratais, kurie prilimpa prie stogo. Climalife taip pat padengtos specialiu Longlife paviršiumi, kuris nuplauna prilipusius prie stogo nitratus,  sudarydamas iki 10% leistino nitratų kiekio geriamam vandeniui. Šis sprendinys puikiai veikia, nes NOx kyla į viršų, ten apsivalo, po to nuplaunama. Tokia aktyvia aplinkosauga mažiausiai 30 metų galima „valyti “ miestus ir miestelius. Kiek gi išvalo oro? 200 m² stogas išvalo per metus tiek, kiek Euro4 varikliu išmeta lengvasis automobilis, kuris nuvažiuoja 17000 km/metus. Jei valstybė ryžtųsi sukurti NOx perdirbimui skirtą kompensacinį fondą ir kompensuotų bent po 5 €/m² stogo, galėtų paskatinti žmones investuoti į aktyvią aplinkosaugą ir žinoma čerpėmis dengti pastatai yra ilgaamžiškesni, o tai šalies ilgalaikis konkurencingumas. Dar galima remtis Vokietijos pavyzdžiu, kur privaloma Ligonines ir vaikų darželius dengti Climalife čerpėmis.

 

http://manokrastas.lt/straipsnis/ora-valantys-stogai-%E2%80%93-cerpes-climalife

Atlaiko maksimaliai šalčio /šilumos ciklų skaičių.

Atitinka čerpių standartą EN1304

Betoninės čerpės privalo atlaikyti 150 šilumos/šalčio ciklų. Klimatinės sąlygos skiriasi; Graikija ir Suomija. Todėl didelė atsakomybė parenkant čerpes tam tikram regionui tenka projektuotojams ir statybininkams.

Pritaikytos Lietuvos klimato sąlygoms

Nibra keraminių čerpių vandens įgeriamumas nuo 1,83%, o tai leidžia daryti išvadą apie maksimalų rinkoje šilumos/šalčio ciklų rinkoje skaičių. Rinkdamiesi pirkti būstą, teiraukitės ar jis yra dengtas Nibra čerpėmis, taip save maksimaliai apsaugosite nuo rūpesčių ateityje.

Mažina NOx poveikį

Darnus miestų vystymasis

Azoto oksidus sunku techniškai surinkti, pagrindiniai taršos skleidėjai yra automobiliai. Riboti automobilių eismą tolygu politinei savižudybei (nors tokių sprendimu priimti bandoma). Yra dar ir egzotiškesnių atvejų. „Žmonės“ šneka, kad viename iš Lietuvos didmiesčių NOx matavimo stotys sustatytos ant kalnų, o dar ir miegamuosiuose rajonuose. Ar tai padaryta, kad būtų, kuo geresni rezultatai, už juos mes atsiskaitome ES? Tada „viskas gerai“, tobulas oras, kertam miškus, mažinam parkų plotus mietuose, nes oro taršos rodikliai geri. O ką gi daryti, kad nors kiek sušvelninti NOx poveikį? Kaip visada pradėk nuo savęs.

Tobulėkime kartu su „Progressus group“

Stogų renovacijai tinkamas lengvas čerpes parduoda „Nelskamp“ čerpių gamintojo atstovas „UAB Progressus Group“. Įmonės konsultantai padeda Jums atsirinkti tinkamas čerpes pagal norima spalvą ir čerpių profilį. Pagal stogo brėžinius ir atsiustą paklausimą, kvalifikuoti specialistai paskaičiuos čerpių stogo kvadratinio metro kainą, sudarys stogo renovacijos sąmatą.

Spalvos ilgaamžiškumas

Betoninės čerpės Climalife padengtos specialiu Longlife paviršiumi. Svarbu renkantis čerpių spalva pirmiausia pasidomėti koks čerpių vandens įgeriamumas. Perkant būstą gražiu blizgančiu stogu žinokite, blizgesys gali vieną dieną pasikeisti.  Climalife čerpių vandens įgeriamumas iki 3%, todėl glazūra, bei engoba ant jų laikysis mažiausiai 30metų. Pirkdami būstą, pasiteiraukite ar jis yra su Climalife čerpėmis.

Čerpių stogo kainą galite sužinoti pateikia paklausimą. Būtina pateikti čerpių stogo matmenys, Progressus Group specialistai suteiks Jums konsultacija ir sąmatą:


Domina: Nibra čerpėsSaulės energijos sistemosKlinkers plytosVandeniui laidus grindinys


Didėlė čerpės forma

Maksimali apsauga nuo kritulių

Čerpės Nelskamp gali būti itin didelių formų. Kuo didesnė forma, tuo mažiau tarpų, tuo mažesnė tikimybė kritulių per čerpių  tarpus patekimo. Žinoma betonines čerpės turi reikiamus užkaitus, kad vandens patekimas didelio šoninio lietaus metu būtų minimalus.

Lengvesnis stogas

„Sigma EasyLife“ sukurtas naujos sudėties čerpių užpildas, padaro čerpę daug lengvesnę, sumažina stogo apkrovą maždaug 30 procentų, palyginti su įprastomis betoninėmis čerpėmis. Vienos čerpės „EasyLife“ svoris yra apie 3 kg, stogo konstrukcijų apkrova yra apie 30 kg/m². Palyginimui, standartinės „Sigma“ betoninės čerpės sveria apie 4,2 kg stogo apkrova siekia maždaug 42 kg/m². Visos techninės charakteristikos, tokios kaip atsparumas lūžiams ir atsparumas temperatūros svyravimui, atitinka klasikinį betoninių čerpių „Sigma“ modelį.

Greitesnis įrengimas

Lengvos betoninės čerpės montuojamos greitai (vieną m² sudaro 10 čerpių). „Sigma EasyLife“ galima naudoti šlaitiniam stogui, turinčiam 22 ° laipsnių nuolydį. Modernios vokiškos NELSKAMP čerpės turi DIN Plius gamintojo sertifikatą, kuris visiškai atitinka Europos (ES) statybos reglamentų reikalavimus. Sumontuotam čerpių stogui teikiama 30 metų garantija, gamintojas išrašo techninį pasą, kuriame nurodoma, kokios, kur ir kada NELSKAMP čerpės sumontuotos, kokie stogų meistrai čerpes montavo.

3 kartus tvirtesnės

EasyLife betoninių čerpių atsparumas laužimui gali siekti 4,3kN, standartas EN1304 reglamentuoja minimalų atsparumą laužimui 1,2kN. Čerpė lūžtą ant stogo ir ne tik kai ant jų laipioji. Didelis kiekis sniego taip pat gali įtakoti čerpių skilimą. Todėl čerpės EasyLife tai tvirtas stogas.

Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai