2Power hibridine fotovoltine elektrine

Ką geriau ir efektyviau naudoti – saulės fotovoltinius elementus, skirtus gaminti ekologišką elektros energiją, ar saulės kolektorius karšto vandens paruošimui? Ką daryti karštą lietuviškos vasaros dieną, kai saulės fotovoltinių elementų sistemos įkaista iki 80°C ir automatiškai atsijungia? Vokietijos gamintojas „Nelskamp“ siūlo patentuotą hibridinę sistemą „2Power“, kuri sujungia abi sistemas į vieną modulį ir tiekia jums savo elektros energiją, karštą vandenį.

Sertifikuota fotovoltine elektrine

„2Power“ moduliai veikia „sumuštinio“ principu. Modulio viršuje yra saulės fotovoltiniai elementai, skirti elektros energijai gaminti. Apatinėje saulės modulio dalyje tekantis skystis, šilumą perduoda į karšto vandens šilumos kaupiklį. Tokiu būdu fotovoltinių elementų temperatūra mažėja, o sistema tiekia daugiau energijos. Pažangi „2Power“ sistema pasižymi geriausiu efektyvumu, pagamindama 15% daugiau elektros energijos, nei tokio pat dydžio paprasta fotovoltinė panelė be aušinimo.
Pasirinkdami vokiškas „2Power“ energijos gaminimo sistemas, Jūs gaunate garantijas, kad patikrinta sistema veiks 10 metų – 90% vardinės (nominalios) galios, 25 metai – 80% vardinės galios. Saules energijos sistema išbandyta Vokietijoje ir turi sertifikatus „TÜV Rheinland“ ir „ITW Stuttgart“. Gamintojas suteikia 10 metų garantiją. Tai yra labai svarbu atsižvelgiant į LR statybos techninio reglamento reikalavimus, Rangovo suteikiamos garantijos praktiniam įgyvendinimui.

"2Power" privalumai

Efektyvi hibridinė „2Power“ energijos gaminimo sistema pagaminta iš ilgaamžių medžiagų (grūdintas stiklas, aliuminis), yra saugi, turi sniego atitirpinimo funkcija žiemą. Valdymas praktiškas, nesudėtingas. Sistema pritaikyta montuoti šlaitiniams čerpių stogams (gali būti ir ant plokščio stogo, papildomuose rėmuose), lengvai pasiekiami modulių sujungimai, yra pritaikytos permainingam Lietuvos klimatui. Vokietijos gamintojo „Nelskamp“ stogai su saulės jėgainėmis pasižymi efektyvumu ir estetika, turi plačią spalvinę gamą, tinka naujai statybai ir senamiesčių stogų renovacijai.

Nelskamp 2Power fotovoltine elektrine dirba:

  • ~100 dienų per metus šilumos šaltinio temperatūra kaip geoterminio šaltinio
  • ~40 dienų kai mažesnė
  • ~225 dienas kai aukštesnė
  • ~120 – 140 dienų šiluma nenaudojant šilumos siurblio

Saulės kolektorių kainą galite sužinoti pateikia paklausimą. Progressus Group specialistai konsultuoja, parduoda, sudaro sąmatas, pateikia saulės baterijų ir sistemų kainas.


Domina: Nibra čerpėsSaulės energijos sistemosKlinkers plytosVandeniui laidus grindinys


Daugiau informacijos saules energijos panaudojimo sprendimus rasite vokiečių čerpių gamintojo Nelskamp puslapyje:

https://www.nelskamp.de/index.php/de/energiedaecher

Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai