EasyLife Lengvos betoninės čerpės

EasyLife čerpės sukurtas naujos sudėties čerpių užpildas, padaro čerpę daug lengvesnę, sumažina stogo apkrovą maždaug 30 procentų, palyginti su įprastomis betoninėmis čerpėmis. Vienos čerpės „EasyLife“ svoris yra apie 3 kg, stogo konstrukcijų apkrova yra apie 30 kg/m². Palyginimui, standartinės „Sigma“ betoninės čerpės sveria apie 4,2 kg stogo apkrova siekia maždaug 42 kg/m². Visos techninės charakteristikos, tokios kaip atsparumas lūžiams ir atsparumas temperatūros svyravimui, atitinka klasikinį betoninių čerpių „Sigma“ modelį. Spalvos pigmentas, į betono masę dedamas maišymo metu, todėl čerpių spalva nesikeičia ilgus metus. „EasyLife“ yra gaminamos granito, plytų, raudonos ir juodos spalvų, sukuria vizualiai harmoningą stogą dėl savo simetriškai išlenktos formos, formuoja gyvybingus stogo paviršius, tinkančius seniems ir naujiems pastatams. Čerpių paviršius padengtas specialia danga, kuri neleidžia kauptis nešvarumams, yra lengvai nuplaunama lietaus. „EasyLife“ čerpių vandens įgeriamumas artimas 0, kas apsaugo čerpes nuo irimo ir garantuoja ilgaamžiškumą.

Čerpių stogo kainą galite sužinoti pateikia paklausima. Būtina pateikti čerpių stogo matmenys, Progressus Group specialistai suteiks Jums konsultacija ir sąmatą:


Domina: Nibra čerpėsSaulės energijos sistemosKlinkers plytosVandeniui laidus grindinys


PRODUKTO PRIVALUMAI

 • Dengiamojo užkaito stogo čerpės pagal DIN/EN 490/491 su pakeltu išilginiu užkaitu ir daug geresnėmis kokybės charakteristikomis nei numatyta
 • Vienos čerpės „EasyLife“ svoris yra apie 3 kg, stogo konstrukcijų apkrova yra apie 30 kg/m²
 • Persidengiantis šoninis užkaitas ir trigubas griovelis, užtikrinantis optimalią apsaugą
 • Nepralaidus vandeniui, atsparus šalčiui ir deformacijai, matmenų tikslumas dėl didelio suspaudimo
 • Persidengimas – apytiksliai 7.5 – 10.6 cm
 • Standartinis stogo nuolydis 22°
 • Čerpės kvadratiniame metre – apytiksliai 10 vnt.

TECHNINIAI DUOMENYS

Bendras plotis 33.2 cm
Bendras ilgis 42.0 cm
Persidengimas 7.5 – 10.6 cm
Vidutinis dengiamas plotis 30.0 cm
Vidutinis dengiamas ilgis 31.4 – 34.5 cm
Vienetai kvadratiniam metrui 10
Vieneto svoris 4.1 kg
Kvadratinio metro svoris 41 kg
Rekomenduojamas stogo nuolydis 22°

Visi matmenys yra apytiksliai. Nuokrypis atitinka DIN/EN 490/491 standarto reikalavimus.

SPALVOS IR PAVIRŠIAI

SPALVOS IR PAVIRŠIAI

Stogo čerpės su dideliu spalvos atsparumu ir savaiminio valymosi efektu – matinės arba blizgios

Lygios – įskaitant atidengtą kraštą: Puikus LONGLIFE stogo čerpių paviršius atveria šviesią ateitį „Nelskamp“ stogams. Pažangi LONGLIFE technologija reiškia, kad atidengtas kraštas dabar taip pat turi mažą poringumą. Tai suteikia ilgalaikę apsaugą visam stogui ir vizualiai harmoningą vaizdą.

LONGLIFE stogo čerpės labai ilgai išlieka švarios, todėl jos visada atrodo kaip naujos. Nešvarumai, dumbliai ir samanos negali užsilaikyti, o lietus veikia kaip stogo dušas.

Naujasis „EasyLife“ stogo čerpės yra apie 30% lengvesnės nei įprastinės stogo čerpės,viena čerpės sveria tik apie 3 kg. Dėl šios priežasties jį lengva montuoti ir pritaikyti statiškai silpnoms stogo gegnėms.

Sumažintas svoris pasiektas naudojant lengvą užpildą, specialiai sukurtą „Nelskamp“, kuris nieko nepadaro kitoms techninėms savybėms. „EasyLife“ ypač tinka renovacijos projektams, nes jo lengvas svoris beveik neduoda krūvio stogo konstrukcijoms ir paprastai nereikia modifikuoti stogo gegnių.

Mažai sveriančių Sigma čerpių techninė charakteristika, tokia kaip atsparumas šalčiui ir atsparumas lūžiui, iš esmės yra tokia pati kaip ir klasikinio„Sigma“ modelio.

 

 • Mažas paviršiaus poringumas neleidžia nešvarumams prikibti prie LONGLIFE stogo čerpių – lietus paprasčiausiai juos nuplauna.
 • „LONGLIFE“ technologija užtikrina maksimalų atsparumą UV spinduliams ir oro poveikiui. Rezultatas: nuolatinis spalvos atsparumas.
 • LONGLIFE stogo čerpės yra itin atsparios dėvėjimuisi. Jų optimizuotas paviršius apsaugo stogo čerpes, įskaitant atidengtus kraštus.
 • Galingas savaiminio valymosi efektas taip pat sumažina kerpių, samanų ir dumblių susidarymą.

Betoninių čerpių paviršiai:

[1]  ilgaamžis matinis (longlife mat)

[3] TOP 2000 S

[5]  EasyLife

Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai