SR 509

Originalios olandiškos apdailos plytos suteikia galimybę sukurti savitą, individualų statinio stilių. Šios apdailos plytos yra labai dekoratyvios ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis, kadangi formuojamos rankomis iš natūralių, ekologiškų medžiagų. Taip yra išgaunama aukščiausia gaminio kokybė.

Originalios olandiškos klinkerinės plytos – tiesiog geriausia kuriant šiltą ir sausą namą. Jos atsparios šalčiui ir staigiems temperatūrų pokyčiams. Universalios, idealiai atitiks kiekvieno skonį ir poreikius. Tai puiki statybinė medžiaga vidaus ir išorės apdailai. Jos dėka sukursite jaukią aplinką, kurioje gyvensite ir džiaugsitės.

Šios apdailos plytos puikiai tinka senų statinių atnaujinimui ir renovacijai, pavyzdžiui: pilims, vienuolynams, valstybinės reikšmės statiniams. Taip pat puikiai tinka ir naujų, modernių pastatų statybai. Spalvų ir atspalvių pasirinkimas yra toks platus, kad atitiks bet kokius poreikius. 

Originalios olandiškos klinkerio plytos yra gaminamos iš aukštos kokybės žaliavų ir išdegamos laikantis senovės tradicijų. Apmūrytas šiomis apdailos plytomis, Jūsų namo fasadas taps nepalyginamas ir sudarys charakteringą įspūdį. Šios olandiškos keramikinės apdailos plytos atitinka aukščiausius techninius reikalavimus, su jomis lengva dirbti.

WF

WDF

ENF

NF

Matmenys (mm)

210x100x50

210x100x65

Svoris (kg./vnt.)

1.8

2.3

Vnt./m²

70

58

Vnt./paletėje

784

628