Čerpės su dviem grioveliais ir užkaitu D 13 Ü

Klasikinė čerpė, turinti du griovelius ir užkaitą, suteikia stogui tradicinį vaizdą. Jas galima kloti tiek lygiomis eilėmis (vieną čerpę virš kitos), bet ir jungiamuoju būdu (linijas perkeliant per pusę čerpės).

Čerpės su dviem grioveliais ir užkaitu D 15 Ü

Klasikė stogo danga žemės ūkio pastatams, D 15 Ü dvigubo griovelio čerpės taip pat įsitvirtino senų pastatų autentiškose renovacijose. D 15 Ü idealiai papildo individualių pastatų koncepcijas. Paprastų ar laužytų sujungimų įrengimas.

NIBRA® čerpės DS 5

„DS 5“ atlieka pagrindinį vaidmenį „Nibra“ koncepcijoje, kuria siekiama naujo stogo dizaino ir ekonomiško įrengimo su didelės apimties čerpėmis. Jos sveria tik apie 6,1 kg ir yra lengvai sudedamos ir sukuria lengvumo įspūdį.

NIBRA® čerpės su dviem groveliais ir užkaitu DS 10

DS 10 yra reguliuojama čerpė su apie 10 cm. kintamu persidengimu. Ši didelio formato čerpė asocijuojasi su ekonomiškai efektyvaus montavimo pranašumu, netgi perdengiant ar renovuojant stogą.

NIBRA® čerpės su trimis grioveliais ir užkaitu MS 5

Perstumiama sritis, kurios ilgis – 10 cm., palengvina dengimą – tokiu būdu dažnai galima toliau naudoti turimas tvarias stogo konstrukcijas.

Nerijus Baltrukonis

Profesionalus konsultantas, konsultuoja techniniais klausimais

+37068639688 [email protected]

Asta Aksomaitienė

Profesionali konsultantė, konsultuoja pardavimų klausimais

+37069835959 [email protected]

Ekspertinė konsultacija

Jei turite klausimų susijusių su inžineriniais sprendiniais, galime suteikti ekspertinę konsultaciją, atlikti skaičiavimus. Registruotis iš anksto. Apie galimą laiką pranešime el. paštu.

Registruotis

Atsiliepimai