Saulės sistemos

Pilnai išnaudokite saulės energiją su Nelskamp saulės sistema

Saulės energija klesti ir numatoma, kad tai bus ilgalaikė tendencija. Su didėjančiomis elektros energijos ir šildymo išlaidomis, atsinaujinanti energija suteikia ekonominę prasmę. Saulės energija jau tapo pagrindiniu srautu - nepaisant staigaus supirkimo tarifų kritimo.

Išnaudokite savo stogo potencialą

Vien Vokietijoje, apie du milijardai kvadratinių metrų yra prieinami saulės energijos sistemoms,  imant visų gyvenamųjų namų pusę stogo paviršiaus.

Pilnas stogo sprendimas

Nelskamp saulės energijos sistema Jums siūlo integruotą sprendimą Jūsų stogui. Tai supaprastina diegimą ir suteikia vienodą estetinį vaizdą. Dėl mažesnių įrengimų išlaidų saulės energijos sistema greičiau atsiperka.

Nelskamp siūlo šias saulės energijos sistemas:

"SolarPowerPack" - gryna saulės kolektorių sistema

"MS 5 PV" - estetiškai maloni fotoelektros sistema

"2Power" ir "MS 5 2Power" - PVT moduliai elektrai ir šilumai

Nelskamp saulės energijos stogai

Beveik-nematomas šildymas ant Jūsų stogo: SolarPowerPack

Į "SolarPowerPack" (SPP) yra diskretiškas, bet efektyvus energijos paketas už šildymui ir karštam vandeniui. Saulės kolektoriai tobulai atitinka ,,Finkenberg“ čerpių formą ir spalvą, taip kad nekristų į akis. Su savo didelio efektyvumo technologijomis, jie aprūpina Jūsų namus šiluma ir šiltu vandeniu ištisus metus. Skirtingai nuo įprastų saulės energijos sistemų, jie aprūpina šiluma net naktį taip pat ir žiemą, dėl integruotos automatinio atitirpinimo funkcijos.

Kaip tai veikia

Šildymo sistema yra nepriklausoma nuo naftos arba dujų. Jis netgi generuoja šilumą, net kai saulė nešviečia, nes SPP naudoja šilumos siurblio principą. Todėl nereikia tiesioginių saulės spindulių. Viskas ko jam reikia tai, kad supanti temperatūra būtų didesnė, negu šilumokaičio skysčių. Druskos tirpalas teka tolygiai per kolektorių ir yra apie šešiais laipsniais šaltesnis nei oras. Kolektoriai, dėka jų matinio paviršiaus, yra ypač veiksmingi šilumos amortizatoriai. Šildomas skystis teka į specialiai sukurtą "SolarPowerPack" šilumos siurblį. Jei reikia, temperatūros lygis yra pakeliamas ir tada šiluma yra perduodama vandens šildymui į sluoksniuotos saulės šilumos saugojimo rezervuarą. Per vasarą savaime SPP suteikia pakankamai šilumos, dirbdama kaip saulės šiluminė sistema. Žiemą, kai reikia,  šilumos siurblys pakelia temperatūrą į tinkamą lygį.