Priedai

Stogo priedai ir papuošimai

Viskas detalėse

Nepaisant to kad dauguma stogų yra uždengti čerpėmis, puikus rezultatas yra sukuriamas pasirenkant tinkamus priedus. Specialios formos kraigo čerpės ir nuožulnaus kraigo čerpės bei tinkami ventiliacijos priedai gali būti greitai įrengiami, užtikrinant, kad Jūsų stogas būtų apsaugotas nuo vandens ir atrodytų gražiai. Stogo priedai suteikia reikalingas detales tobulai išvaizdai.

Priedų funkcijos

Tinkamų priedų pasirinkimas ir pritaikytas prie keraminių ar betoninių čerpių dizaino, sutaupo daug laiko ir pinigų, nes sumažėja pjaustymo darbų kiekis. Jų tobulas atitikimas taip pat užtikrina gersenę apsaugą nuo drėgmės ir užtikrina, kad jūsų stogas atrodytų gerai.

Lanksčios vėdinimo juostos, tokios kaip "AluRoll 2000" arba "CopperRoll 2000" apsaugo kraigą nuo lietaus ir užtikrina stogo sistemos vėdinimasi (pagal DIN 4108/3). Juose nėra jokios sintetikos arba tekstilės ar panašių medžiagų, kurios gali būti nevisavertės aplinkos veiksniams (tokių kaip UV spinduliai).

Laipteliai arba protektoriai labai palengvina stogo priežiūrą, ypač stačių stogų. Kai kuriais atvejais jie yra privalo pagal įstatymą, pavyzdžiui, kad kaminkrėtys galėtų atlikti savo darbą saugiai.

Stogo papuošimai suteikia namui individualų charakterį ir simbolizuoja tradicijas. Pasak legendos, gaidys sargybinis ant stogo apsaugo namus nuo gaisro. Lunatikas apsaugo nuo nemigos. Katės ir pelėdos taip pat yra mėgstamos figūros ant stogų.

Priedai parenkami individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno stogo reikalavimus.