Apie Mus

          UAB ,,Progressus group" tai statybinėmis medžiagomis prekiaujanti ir nuolat ieškanti racionalių sprendimų įmonė. Parduodame aukščiausios kokybės plytas, čerpes, trinkeles. Mūsų įmonė įsikūrė 2005m. balandžio 11d. Per šiuos dešimt metų užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir įsitvirtinome rinkoje.

Pagrindiniai Progressus group principai yra įgyvendinti Jūsų lūkesčius laikantis aukščiausios kokybės ir išskirtinumo.
Iš gausybės rinkoje esančių čerpių,plytų ir trinkelių gamintojų Progressus group atrinko tik tuos kurie atitinka šiuos kriterijus:

1. Gebėjimas atsižvelgti į kiekvieno žmogaus poreikį;

2. Galimybė įvykdyti vienetinį užsakymą;

3. Naudoti tik laiko patikrintas, kokybiškas žaliavas;

4. Turėti sukauptą didelę patirtį.


          Mūsų pasirinktus kriterijus atitiko tik Vokietijos Nelskamp čerpių gamyklos ir mažieji Olandijos plytų, trinkelių gamintojai. Paprastai jie turi šeimos verslą ir šimtmečių patirtis perduodama iš kartos į kartą, išlaikant senas tradicijas ir aukščiausią kokybę, kuriant išskirtinį produktą. Progressus group siūlo glaudų kontaktą tarp užsakovo ir gamintojo.

          Vokiškos keraminės Nelskamp čerpės- tai visiškai neardomos šalčio, visiškai nelaidžios vandeniui, itin atsparios laužimui. Populiariausios didesnių matmenų, bet lengvesnės čerpės. Vienam kvadratiniam metrui reikia tik 6 vnt. Vieno kvadratinio metro svoris tik 36 kg. Tai pigus ir greitas stogo dengimas. Nelskamp Clima life čerpės, gaminamos su įpatinga technologija, kurios valo orą aplink jūsų namą.

          Mūsų turimoms sendintoms, rankų formavimo plytoms iš Olandijos tinka tradicinės mūrijimo technologijos. Siūlome platų klinkerinių plytų pasirinkimą čia ir dabar visiems prieinama kaina. Originalios olandiškos apdailos plytos bei trinkelės- tai ilgaamžiškumas ir stiprybė iš gamtos. Aukščiausios kokybės medžiagos suderintos su senomis Olandijos plytų gaminimo tradicijomis sukuria ilgaamžišką ir nepakeičiamą gaminį, ypač atstatant kultūros paveldo objektus.

          Akmeninis kilimas tai senamiesčio grindinys jūsų kieme. Akmeninis kilimas susideda iš atskirų elementų, kurie yra gaminami taip, kad juos būtų galima lengvai sujungti tarpusavyje, tuo siekiant lengvo ir vientiso jų sudėjimo.